ZIELONA GÓRA: „Trójka” zaprasza na Drzwi Otwarte

Informacje Inne News Box News Slider

Jesteś uczniem przed którym stoi wybór szkoły średniej? Nauczycielem, chcącym pokazać swoim podopiecznym oferty szkół ponadgimnazjalnych? A może rodzicem który chce zapewnić swojemu dziecku najlepszy start w przyszłość? 23 marca powinieneś wybrać się na ul. Strzelecką 9 wprost do LO3.

W piątek, 23 marca, w godzinach 9.00 – 16.00 w III Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze odbędzie się Dzień Drzwi Otwartych.

Popularna Zielonogórska „Trójka” co roku cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów z miasta jak i okolic. Podczas tego wyjątkowego dnia będzie można zapoznać się z ofertą szkoły, którą przygotowała na nowy rok szkolny 2018/19, spotkać jej uczniów i absolwentów, czy też zobaczyć jedną z atrakcji przygotowanych blisko 20 różnych stanowiskach tematycznych! Każdy znajdzie coś dla siebie… fani nauk ścisłych, pasjonaci literaccy, miłośnicy sztuki, języków obcych.

Jak zapewniają organizatorzy na Gości czekało będzie wiele niespodzianek, a część atrakcji na pewno ich zaskoczy! Występy muzyczne, przedstawienia teatralne, taneczne, pokazy doświadczeń chemicznych, fizycznych, roboty… To trzeba zobaczyć!

Więcej informacji można znaleźć na stronach szkoły pod adresem: www.lo3.pl oraz www.facebook.com/lo3zielonagora