ZIELONA GÓRA: Stowarzyszenie Rafała Jaszczyńskiego zaprasza na charytatywne występy kabaretów

Informacje News Box News Slider Wydarzenia

Stowarzyszenie Rafała Jaszczyńskiego jest organizatorem drugiej edycji kabaretonu pod nazwą „Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe Charytatywnie”.

Wystąpią m.in. Kabaret Jurki, Rewers, Perły z Odry, Klub Komedii, oraz Studio Tańca KeepOn! Dancing. Kabareton odbędzie się w dniu 18.10.2018 (czwartek) o godzinie 20:00 w klubie Kawon.

– Sto procent zebranych środków zostanie przeznaczone dla pięcioletniego Mikołaja, który potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie, rehabilitację oraz środki codziennego użytku. – mówi Rafał Jaszczyński prezes Stowarzyszenia. – Bilety dostępne na Abilet.pl lub w klubie kawon. Cegiełka wstępu 40 zł, a w dniu kabaretonu 45 zł. W pierwszej edycji kabaretonu pomagaliśmy Zuzi, która dzięki zebranym środkom uległa praktycznie całkowitemu wyleczeniu.

Na kabaretonie będzie można tak jak w zeszłym roku licytować koszulki stelmetu BC Zielona Góra i Falubazu. Na przyszły rok impreza planowana jest na auli uniwersytetu, ponieważ zaczyna się cieszyć dużym zainteresowaniem. Dodatkowo też będą zapraszane kabarety nie tylko z Zielonogórskiego zagłębia kabaretowego.

(red)

– Sto procent zebranych środków zostanie przeznaczone dla pięcioletniego Mikołaja, który potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie, rehabilitację oraz środki codziennego użytku. – mówi Rafał Jaszczyński prezes Stowarzyszenia.