ZIELONA GÓRA: Stowarzyszenie Rafała Jaszczyńskiego zaprasza na charytatywną akcję

Informacje News Bar News Box Wydarzenia

Na kolejną imprezę w szczytnym celu zaprasza Stowarzyszenie Rafała Jaszczyńskiego. Tym razem Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe, czyli zielonogórskie kabarety, wystąpią charytatywnie dla ratowania Mikołaja.

Stowarzyszenie już po raz drugi zaprosiło i namówiło do występu naszych kabareciarzy. Tym razem celem jest pomoc chorującemu Mikołajowi. Potrzebne jest wsparcie, środki finansowe na rehabilitację i na jego leczenie. Impreza odbędzie się 5 grudnia. Start o godz. 20.00. Warunkiem uczestnictwa jest zakup cegiełki.

– To już nasza druga edycja akcji. W ubiegłym roku udało się pomóc innemu dziecku. Zgromadziliśmy 8 tys. zł, więc liczymy, że dzięki naszej akcji Mikołaj również wróci do zdrowia – mówi Rafał Jaszczyński, który jest głównym organizatorem imprezy.

A wszyscy którzy przyjdą będą mieli nie lada okazje do świetnej zabawy. Wystąpią zielonogórskie znakomite kabarety, m.in. Jurki, REWERS oraz Perły z Odry i Klub Komedii. Będą też pokazy tańca.

– Wszystkie środki z występu kabaretów i wszelkie uzyskane pieniądze z cegiełek zostaną oczywiście przeznaczone dla Mikołaja – podkreśla Jaszczyński.

Do akcji udało się włączyć znanych sportowców naszych największych klubów. Wśród atrakcji będzie więc licytacja koszulek koszykarzy Stelmetu ENEI Zielona Góra i żużlowców Falubazu. Fani będą mogli zdobyć również gadżety.

– Będzie z nami Patryk Dudek, który też przekazał koszulkę do licytacji – podkreśla Jaszczyński. – Liczymy, że wszystkie fakty osiągną niezłe ceny i pomożemy Mikołajowi i jego rodzinie w walce z chorobą.

 

Daniel Sawicki