ZIELONA GÓRA: SLD krytykuje pomysł radnych Zielonej Razem

Informacje Inne News Box News Slider

Wiceprzewodniczący SLD Cezary Wysocki stanowczo skrytykował pomysł radnych Zielonej Razem, którzy chcą zrobić inwestycje na kąpielisku w Ochli w ramach Budżetu Obywatelskiego.

– Ten człowiek ma rację – oceniają zielonogórzanie. – Takie inwestycje powinno robić miasto ze swojej puli pieniędzy.

Radni klubu Zielona Razem zgłosili projekt do zielonogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2019 pt. „Modernizacja i rozbudowa Kąpieliska w Ochli”. Realizacja takiego pomysłu pochłonęłaby jednak bardzo znaczne środki. Obok nowego kąpieliska pojawiłoby wiele elementów służących do rekreacji i zabawy dla dzieci i młodzieży.

Takie podejście do sprawy bardzo zdenerwowało Cezarego Wysockiego. Społecznik i polityk SLD określił działania radnych Zielonej Razem jak „Dno” Zarzucił jednocześnie, radnym, że chcą wręcz „zabrać” pieniądze z budżetu obywatelskiego na własne cele, mając jednocześnie do dyspozycji po 150 tysięcy w ramach „kieszonkowego”.

Oto cały wpis Cezarego Wysockiego:

„Dno!!! Miliard budżetu mało, 150 000 kieszonkowego mało. Teraz Radni klubu Zielona Razem chcą zabrać Budżet Obywatelski. Żeby było jasne, jestem za wspieraniem przez radnych lokalnych inicjatyw ale tego to już nie rozumiem. Pewnie wygrają bo w łączniku w sobotę będzie pewnie na pierwszej stronie 🙂 jeszcze telewizja i radio, będzie pompowanie. Jako mieszkaniec, który wygrał parokrotnie w BO jestem zażenowany ta sytuacją. Koniec BO w ZG.”

(ds)