ZIELONA GÓRA: Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Informacje News Bar News Box News Slider

Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież tabletu z mieszkania  bloku przy ul.Wyszyńskiego 10 w Zielonej Górze. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu oraz zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny.

 

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze zostali powiadomieni o kradzieży w dniu 24 lutego 2019 roku tabletu marki Huawei z mieszkania bloku przy ul. Wyszyńskiego 10 w Zielonej Górze.

Prowadzący sprawę funkcjonariusz po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego wewnątrz  i na zewnątrz bloku ustalił, że widoczny jest na nagraniach mężczyzna, który mógł dokonać tej kradzieży.

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 68 4761211.