ZIELONA GÓRA: LIB, czyli duże zmiany na lepsze

Informacje News Box News Slider

Tego jeszcze nie było! Lubuska Izba Budownictwa proponuje dla swoich członków zupełnie nową ofertę. Całkowicie darmowe porady prawne, podatkowe czy księgowe – to tylko niektóre z atrakcyjnych propozycji.

Nowy rok w Lubuskiej Izbie Budownictwa rozpoczyna się od mocnego uderzenia. Wszyscy członkowie organizacji, zarówno ci obecni, jak i nowi, mogą w najbliższym czasie liczyć na szereg bardzo atrakcyjnych udogodnień. Prezes LiB Zenon Bambrowicz już ustalił szczegóły ścisłej współpracy z kancelarią prawną, biurem rachunkowym, Lubuską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i Lubuskim Centrum Arbitrażu i Mediacji. Dzięki niej wszyscy, którzy należą do Izby mogą liczyć m.in., na całkowicie darmowe porady prawne, podatkowe czy księgowe, a także szereg innych udogodnień.

Skąd te zmiany? – Już od dłuższego czasu – wraz z innymi członkami zarządu – myśleliśmy o tym, jak wzbogacić naszą ofertę. W wyniku wspólnych rozmów doszliśmy do wniosku, że pomoc skierowana w stosunku do naszych członków, to najlepszy kierunek. W przyszłości mamy nadzieję iść właśnie tą drogą – odpowiada prezes LiB Zenon Bambrowicz.

Prezes Bambrowicz nie ukrywa, że liczy na rozszerzenie listy członków LiB. – Po wprowadzonych zmianach nasza oferta stała się naprawdę bardzo atrakcyjna. Dziś wszelkiego rodzaju porady, a w szczególności prawne, księgowe czy podatkowe są na wagę złota – dodaje.

Poniżej prezentujemy szczegółową listę podmiotów, które już rozpoczęły współpracę z LiB, wraz z zakresem ich działań.

 1. Kancelaria Prawna
  Dariusz Wiśniewski

  Plac Słowiański 15
  65-001 Zielona Góra
  tel. 607583570
  – porady prawne.
 2. Biuro Rachunkowe „MARKOLOR”
  Mariusz Grab

  ul. Fabryczna 14/7
  65-410 Zielona Góra
  tel. 519010870
  – porady podatkowe,
  – sprawy ZUS,
  – księgowość
 3. Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
  ul. Podmiejska Boczna 12, piętro 4
  66-400 Gorzów Wlkp.
  tel. 512471050 – drogownictwo,
  tel. 504248930 – budownictwo,
  – porady i konsultacje z zakresu technologii, konstrukcji i rozwiązań w budownictwie
  i drogownictwie,
  – szkolenia z tematyki budownictwa technologii i materiałów budowlanych,
 4. Lubuskie Centrum Arbitrażu i Mediacji

Gorzów WLKP.

ul. Kazimierz Wielkiego 10

tel. 602771656, 534052819

PILNE – IZBA W GORZOWIE

Lubuska Izba Budownictwa uruchomiła swoją siedzibę filialną w Gorzowie Wlkp. Mieści się ona na czwartym piętrze budynku przy ul. Podmiejskiej Bocznej 12A, przy Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Tym samym Izba zaprasza do współpracy wszystkie chętne podmioty gospodarcze z północnej części regionu.

(red)