ZIELONA GÓRA: Jarosław Jakimowicz promował swoją książkę

Informacje News Box News Slider

Znany przede wszystkim z filmu Młode Wilki, aktor Jarosław Jakimowicz odwiedził w piątek Zieloną Górę. Okazją do spotkania z fanami w piwnicy Bachus, na zielonogórskim rynku, była promocja ksiązki autorstwa Jarosława Jakimowicza pt. Życie jak film. JAKIMOWICZ.

Książka opowiada o niezwykle barwnym życiu aktora i celebryty, który ogrmna popularność zdobył dzięki występowi w filmie Młode Wilki. W 1995 roku obraz był hitem w polskich kinach. Grana przez Jakimowicza postać Cichego, była wówczas dla wielu nastolatków ideałem młodego człowieka, która przebojowo wkracza w dorosłe życie.

Na spotkaniu z fanami Jakimowicz mówił duzo o tym jak powstała książka. Pochwalił się znajomością z pisarką Katarzyna Bondą i opowiadał o fali hejtu, która dotykała go przez dłużysz czas, gdy publicznie opowiedział o swoich poglądach.

– Dzisiej tego hejtu jest już dużo mniej – ocenił Jakimowicz. – Wcześniej dostawałem dużo negatywnych wiadomości. Wyzywano mnie bezpowodu i jednocześnie traciłem kontrakty. To było bardzo przykre. Nikomu nigdy nie zrobiłem nic złego. Nie mam wrogów, których bym znał. Teraz jednak na 30 wiadomości, które otrzymuję, jedna jest negatywna, a pozostałe chwalą moją postawę.