ZIELONA GÓRA * DRZONKÓW XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz odwiedziły tysiące gości

Informacje Inne News Box News Slider

W dniach 9-11 marca, już po raz 26., na obiektach WOSiR w Drzonkowie zaprezentowali się wystawcy z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Na Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz pokazało się ponad 100 wystawców.

Targi Budownictwa od początku należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem Wystawców oraz Zwiedzających. Zdecydowana większość wystawców pochodzi z naszego regionu, ale są również przedsiębiorcy z Polski i Niemiec, a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Podczas trwania targów odbyło się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje oraz tradycyjnie konkursy dla Wystawców: „Produkt Targów”, „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” oraz „Najlepszy Produkt Budowlany Firm Lubuskich”, a dla Zwiedzających, którzy wzięli udział w konkursach przeprowadzanych na obiektach targowych wręczone zostały miłe upominki.

Tym razem główną atrakcją targów był pokaz Tomasza Pągowskiego, konstruktora, stylisty, muzyka i projektanta znanego z programu „Bitwa o dom” w TVN, obecnie gospodarza programy w HGTV. Pągowski zaprezentował „Remont w 4 godziny”, czyli wyremontowanie salonu w tak krótkim czasie

(ds)