Terrano, czyli pasja, wizja, przedsiębiorczość

Inne

Był rok 1990. Rok wielkich przemian i rodzących się możliwości. Dla ludzi, którzy nie bali się wyzwań i pragnęli dotknąć nowoczesności, otwierała się szansa. Tę szansę stwarzały nowe czasy, nowe realia i nowe wyzwania. Z tych idei narodziło się TERRANO…

To właśnie w 1990 roku w Poznaniu powstał pierwszy sklep Terrano. Na zaledwie 40 m2, upchnięto wszystko, co miało przynieść sukces, ale też dawało masę optymizmu i pasji do prowadzenia własnego biznesu.

Z Poznania do… Zielonej Góry

Szybko okazało się, że nasza działalność potrzebuje większej powierzchni i trafiliśmy do kolejnego lokalu. Tym razem było to już 150 m2.

Gdy w 2013 roku powstał nasz nowoczesny, industrialny salon o powierzchni 1500 m2 przy ul. Obornickiej w Poznaniu, stało się jasne, że Poznań jest już za mały… Firma, aby się rozwijać musiała wyjść poza region. W ten sposób w marcu 2017 roku nasze produkty stały się dostępne w nowym salonie Terrano w Pile. Ale to był dopiero początek ekspansji. Szybko przekroczyliśmy granice Wielkopolski i w maju 2018 powstał kolejny nowy salon – w Zielonej Górze przy ul. Fabrycznej 14.

Pod „dachem” 200 uznanych marek

W naszej ofercie znajduje się doskonałej jakości asortyment najlepszych europejskich producentów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Polski. Bezpośrednia kooperacja z producentem pozwala nam być konkurencyjnym na rynku polskim, a dobrze rozwinięta logistyka zapewnia terminową realizację zamówień. Dziś dystrybuujemy artykuły ponad 200 czołowych europejskich producentów płytek oraz armatury i ceramiki sanitarnej. Od niedawna poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne elementy wyposażenia wnętrz: dywany, tapety oraz okładziny drewniane.

Praktycznie i estetycznie

Nasz salon sprzedaży to nie tylko sklep. To źródło inspiracji. To przestrzeń, w której funkcjonalizm spotyka się z nowoczesnym designem, zarówno jeśli chodzi o wygląd salonu, jak i asortyment. To sfera, w której pasja do pięknych, estetycznych rozwiązań wiąże się z praktycznością. Salon Terrano to miejsce, w którym Klient ma szeroki wachlarz możliwości stworzenia unikalnego wnętrza w swoim domu, z najwyższej jakości materiałów od wiodących producentów. W Terrano zapewniamy asortyment, w którym każdy odnajdzie swój styl i dzięki któremu urządzi swoje wnętrze. Terrano to miejsce dla miłośników wyjątkowego designu.

Współpraca i prestiż

Na co dzień współpracujemy z najlepszymi biurami architektonicznymi oraz firmami budowlanymi w zakresie wyposażenia materiałów wykończeniowych. Produkty z naszej oferty dostarczane są do wielu prestiżowych obiektów w całej Polsce takich jak: Stary Browar, MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie czy City Park w Poznaniu. Od trzech lat konsekwentnie zdobywamy tytuł „Salonu Roku“.

 

Fabryczna 14

Nowy salon łazienek znajduje się na terenie dawnej tkalni pochodzącej z 1864 roku przy ul. Fabrycznej 14. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00, oraz w soboty od 9.00 do 17.00. Zapraszamy na nasze 500 mkw estetycznych przyjemności!