SZPROTAWA: Kolejne zatrzymania w sprawie burmistrza Mirosława G.?

Informacje News Bar News Box News Slider

Nie milkną echa w sprawie zatrzymania burmistrza Mirosława G. Po przesłuchaniu w prokuraturze burmistrz Szprotawy został zatrzymany i sprawa jest rozwojowa. Jak udało nam się dowiedzieć na celowniku Centralnego Biura Antykorupcyjnego są kolejni funkcjonariusze publiczni. M.in. jeden z radnych powiatu.

Z kim kontaktował się Mirosław G.? Jakich miał współpracowników i komu ufał w interesach? Na te pytania dziś jeszcze nie sposób odpowiedzieć, ale po zatrzymaniu burmistrza Szprotawy Mirosława G., udaje się odsłonić kolejne elementy zawiłej przestępczej układanki.

Okazuje się, że funkcjonariusze CBA mogą na dniach podjąć czynności wobec innych osób zamieszanych w nielegalny proceder. Z informacji, do których udało nam się dotrzeć wynika, że Mirosław G. może stać się tak zwanym sygnalistą, czyli osobą, która będzie współpracowała z organami ścigania w zamian za łagodne traktowanie przez prokuraturę i przed kolejnymi instancjami sądowymi.

Z uzyskanych informacji wynika również, że śledczy są zainteresowani jedną z osób współpracujących z Mirosławem G. Jak udało nam się ustalić osobą tą jest radny rządzącej formacji powiatu żagańskiego.

Najprawdopodobniej wkrótce szykują się więc kolejne zatrzymania dokonane przez agentów CBA.

 

1 thought on “SZPROTAWA: Kolejne zatrzymania w sprawie burmistrza Mirosława G.?

Comments are closed.