Piłkarze Falubazu przegrywają z liderem III ligi

News Bar Sport

Nie udało się zdobyć choćby punktu. W kolejnym meczu III ligi piłki nożnej Falubaz uległ liderowi Stali Brzeg 1:4.

Od początku meczu goście byli zdecydowanie dłużej przy piłce i posiadali przewagę. Zamienili ją na gola już w pierwszej połowie. Kilka metrów przed bramką piłkę dostał Szymkowiak i lekkim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Zielonogórzanie nie poddali się jednak i zdobyli gola do „szatni”. W 43 minucie bramkę strzelił Mycan.

Gdy wydawało się, że do przerwy będzie remis w ostatniej minucie bramkarz Falubazu minął się z piłką i Stal prowadziła 2:1.

W drugiej połowie Falubaz podjął walkę, ale goście bezlitośnie pokazali swoją wyższość. W 62 minucie Bronisławki strzelił trzeciego gola dla zespołu z Brzegu, natomiast w 80 minucie po kolejnym błędzie zielonogórskiego bramkarza Nowacki ustalił wynik meczu.