PIŁKA NOŻNA: Falubaz ograł Koronę 4:0

Inne News Box News Slider Sport

Falubaz Granbud Zielona Góra pokonał Koronę Kożuchów 4:0 w piątej kolejce spotkań lubuskiej IV ligi. Bohaterem meczu był Przemysław Mycan – strzelec trzech goli.

Falubaz był zdecydowanym faworytem tego spotkania. Goście mimo to postanowili grac otwarty futbol i atakowała gospodarzy. To trochę zaskoczyło Falubaz, ale po kilkunastu minutach miejscowi opanowali sytuację i pod koniec pierwszej odsłony ruszyli do zmasowanego ataku.

Koncert strzelecki dał Przemysław Mycan, który trafił dwukrotnie w 42 i 44 minucie do bramki rywali. Po tym nokaucie goście mogli tylko patrzeć i prosić o najniższy wymiar kary…

W drugiej odsłonie ponownie trafił Mycan. Potrzebował do tego jedynie 10 minut. Goście walczyli jak potrafili, ale różnica klas była bardzo widoczna z każdą upływającą minutą. Miejscowi dokończyli dzieła w końcówce. Po kolejnej akcji Falubazu, goście faulowali w polu karnym i arbiter podyktował rzut karny. Z 11 metrów do bramki Korony trafił  Wojciech Okińczyc i spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0.