Falubaz wygrywa w Legnicy i podejmuje Rekord Bielsko Biała

News Bar Sport

III-ligowy Falubaz przedłużył swoją serię meczy bez porażki do pięciu! Tym razem pokonał na wyjeździe rezerwy Miedzi Legnica 2:0. Bramki dla Naszego zespołu zdobywali: w 4 minucie Mycan, wykorzystując błąd w rozegraniu piłki Legniczan oraz Babij, który pewnie podszedł do rzutu karnego wywalczonego przez Mycana.

Strzelanie zakończyło się już w 9 minucie, aczkolwiek przez resztę meczu w dalszym ciągu przewagę miał Falubaz. Mądra i konsekwentna gra przekładała się na kolejne sytuacje bramkowe, jednak do siatki gospodarzy nie wpadł już żaden gol. Warto odnotować, również to iż Miedź przez całe spotkanie oddała tylko trzy strzały z tego jeden celny, dopiero w 85 minucie!!

W przyszłym tygodniu w sobotę do Zielonej Góry przyjeżdża Rekord Bielsko – Biała. Początek meczu o godzinie 13:00 na boisku ‚dolnym’ przy ulicy Sulechowskiej 37. Serdecznie Zapraszamy!