GŁOS NOWOCZESNEJ: Nowoczesny G.P.S.

Informacje News Box News Slider

Na Forum Ekonomicznym w Krynicy w 2016 r. Nowoczesna zainaugurowała cykl debat politycznych pt. „Nowoczesny GPS: Gospodarka, Praworządność, Samorząd”. Podczas spotkań koncentrujemy naszą dyskusję właśnie na tych ważnych sprawach. Jesteśmy oczywiście otwarci na inne istotne dla naszych gości tematy krajowe lub lokalne.

Na naszych spotkaniach rozmawiamy o podejściu Nowoczesnej do gospodarki, o znaczeniu polityki państwa dla innowacyjności i nowoczesnych technologii. Mówimy o wpływie sądów na gospodarkę, o pożądanych kierunkach i sposobach zmian pracy sądownictwa w Polsce, zasadach stanowienia dobrego prawa w Parlamencie. Zwracamy też uwagę na znaczenie silnego samorządu, będącego podstawą właściwych decyzji rozwoju regionów.

W piątek 20 kwietnia 2018 r. w konwencji „Nowoczesny GPS” z mieszkańcami Zielonej Góry i naszego regionu spotkają się: Pani Marszałek Barbara Dolniak, posłanka Kornelia Wróblewska, posłowie Paweł Kobyliński, Marek Sowa i Pan Prezydent Wadim Tyszkiewicz. Gospodarzem spotkania będzie poseł ziemi lubuskiej Paweł Pudłowski, a spotkanie poprowadzi rzecznik prasowy Nowoczesnej na Lubuskie Pani Aleksandra Mrozek

Zapraszamy: Zielona Góra ul. Jedności 87 Hotel AMADEUS godz. 18.00.