Formacja „Chicago” z klubu Megadance w półfinale programu „Mam Talent”!

Informacje Inne News Box News Slider

Żeńska formacja rock’n’rolla akrobatycznego w składzie: Monika Badach-Rogowska, Alicja Cygańska, Zuzia Enkot, Klaudia Fijałkowska, Ekaterina Sidunova i Klaudia Wierzchoń występuje od 4 miesięcy.

Dziewczyny poznały się na treningach w szkole rock’n’rolla Mega Dance w Zielonej Górze. Zespół tworzą najstarsze i najlepsze zawodniczki szkoły tańca. Mimo krótkiego stażu zdążyły się zaprzyjaźnić. Alicja, Klaudia W. i Zuzia mają po 16 lat i są uczennicami liceów i technikum. Monika ma 15 lat i jest uczennicą gimnazjum. Klaudia F. ma 18 lat i uczy się w szkole średniej. Najstarsza w grupie jest 21-letnia Ekaterina, trenerka rock’n’rolla akrobatycznego i fitness. Mimo że na pierwsze treningi wszystkie trafiły przez przypadek, to charakter i żywiołowość tego tańca sprawiła, że gó pokochały i teraz nie wyobrażają sobie życia bez rock’n’rolla. Są tegorocznymi Wicemistrzyniami Polski w kategorii Mini Formacji.

25 LISTOPADA 2017 formacja wystąpi na żywo w programie ,,Mam talent”. To doskonała okazja na promocję i szansa na pokazanie się publiczności w całym kraju. Z naszym pośrednictwem dziewczęta z Formacji Chicago SKT Megadance proszą o głosy (czyli wysyłanie sms-ów w trakcie trwania programu).