Efektowne pierścionki zaręczynowe. Zapraszamy na przegląd modeli!

Informacje News Box

Każdy sezon przynosi kolejne trendy, co jest szczególnie zauważalne w branży jubilerskiej. Czym obdarować swoją przyszłą żonę, jak wyrazić swoje oddanie i sprawić, że ukochana poczuje się najszczęśliwszą osobą na świecie? Nie potrzeba wiele. Wystarczy zaopatrzyć się w pierścionek, który przypadnie JEJ do gustu. Ku radości mężczyzn, nowoczesne salony jubilerskie oferują piękne wyroby, zaprojektowane z myślą o wymagających kobietach. Zapoznaj się z najbardziej kultowymi modelami i spraw swojej partnerce jeden z nich.

Zaręczyny, okraszone diamentami. Duże kamienie pod lupą

Okazały brylant jest z pewnością najbardziej efektownym kamieniem szlachetnym, jaki tylko można sobie wyobrazić. Żaden inny klejnot nie emanuje takim blaskiem, ani nie przyciąga spojrzeń wszystkich przechodniów. Diament zachwyca, intryguje i, bez wątpienia, stanowi obiekt pożądania kobiet z wielu zakątków świata. Pierścionek zaręczynowy z dużym kamieniem to model, którego nikt nie przeoczy. Daje on o sobie znać przy każdym ruchu dłonią, mieniąc się i pięknie odbijając promienie słoneczne. Najlepiej prezentuje się na tle żółtego złota, w klasycznej oprawie „chaton”. Właśnie w takim zestawieniu można go nabyć w sklepie internetowym Jast, gdzie króluje biżuteria wysokiej klasy. Zanim zdecydujemy się na zakup ozdoby z wyrazistym kamieniem, warto sprawdzić, czy ukochana preferuje takie dodatki. Jeżeli ma filigranowe, długie palce, ciężki kamień szlachetny może okazać się dla niej zbyt duży. Wówczas lepiej rozważyć pierścionek z mniejszymi klejnotami oprawionymi w inny sposób, na przykład metodą kanałową.

Onieśmielająco piękne modele z białego złota. Dla kogo?

Bardzo ważną, choć niepisaną zasadą dotyczącą doboru biżuterii, jest zakaz łączenia ozdób, wykonanych z różnych kruszców. W związku z tym, za niezbyt gustowne uchodzi jednoczesne noszenie srebrnej bransoletki z naszyjnikiem z żółtego złota. Niekorzystnie wyglądają też platynowe pierścionki, zakładane do złotych kolczyków. Dlatego radzi się, aby mężczyźni planujący oświadczyny, najpierw przeprowadzili mały research: warto sprawdzić, jaki typ biżuterii zazwyczaj nosi wybranka. Jeżeli dominują ozdoby z białego złota, problem rozwiązany. Pierścionek zaręczynowy również będzie z tego kruszcu. Gorzej, gdy kandydatka na żonę posiada szkatułkę, po brzegi wypełnioną biżuterią różnej maści – złoto i srebro w licznych kompilacjach daje mężczyźnie 50% szans na to, że wybierze pierścionek idealny. Modele z białego złota to delikatne, finezyjne ozdoby. Uwielbiają je młode kobiety, zwłaszcza te o jasnej karnacji. Z naszych obserwacji wynika, że biżuteria tego rodzaju jest słabością blondynek oraz pań, które na co dzień nie noszą żadnych ozdób. Rozwiązaniem, na które dość często decydują się mężczyźni, jest skorzystanie z porady jubilera. Pokazując doświadczonemu złotnikowi zdjęcie wybranki serca, można liczyć na fachowe wsparcie i pomoc w znalezieniu najpiękniejszego pierścionka.