ZIELONA GÓRA: Oświadczenia majątkowe radnych

Co roku, radni i inne osoby zobligowane ustawą, mają obowiązek złożyć oświadczenie majątkowe. Podanie do wiadomości publicznej swoich majątków i zarobków to niejako koszt bycia osobą publiczną. Wszystkie osoby, na których leży ten obowiązek, musiały go wypełnić do 30 kwietnia. Najwięcej emocji, jak zawsze, wzbudzają zarobki i majątki naszych radnych oraz najważniejszych urzędników miejskich. Dziś publikujemy […]

Continue Reading

ZIELONA GÓRA: 250 tysięcy złotych! Tyle płaci urząd miasta prywatnej telewizji

O tej bulwersującej sprawie jako pierwsze poinformowało Radio Zielona Góra. Firma Moveo Tomasza Misiaka, w ramach umowy z urzędem miasta, otrzymała w ubiegłym roku ćwierć miliona złotych. Za co? Za przygotowywanie produkcji i emisję programów telewizyjnych.

Continue Reading

ZIELONA GÓRA: Na Pchlim Targu w SP 21 zbierane są pieniądze na leczenie dwóch Ań (filmy)

Mieszkańcy Osiedla Pomorskiego tłumnie odpowiedzieli na apel szkoły i Stowarzyszenia Twórczych, Aktywnych Rodziców „STAR” i włączyli się w pomoc dla dwóch osób, które walczą z ciężki chorobami. Chodzi o dwie Anie, które nie poddają się w walce z chorobami. Pieniądze zebrane podczas Charytatywnego Pchlego Targu zostaną przeznaczone na ich leczenie i rehabilitację.

Continue Reading