ZIELONA GÓRA: Ciekawa oferta dla organizacji non profit

Z inicjatywy Wojewody Lubuskiego Władysława Dajaczka oraz pełnomocnika Wojewody ds. rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i współpracy z organizacjami pozarządowymi Brygidy Grzybowicz zorganizowano spotkanie informacyjne w Bibliotece Norwida w Zielonej Górze z przedstawicielami Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Continue Reading

ZIELONA GÓRA: Wojewoda punktuje prezydenta Kubickiego w sprawie Parku Braniborskiego

To już raczej otwarta wojna niż delikatne podchody. Wojewoda Władysław Dajczak ponownie zablokował uchwałę Rady Miasta Zielona Góra, forsowaną przez prezydenta, a zmieniającą uchwałę w sprawie utworzenia zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Park Braniborski.

Continue Reading

ZIELONA GÓRA * DRZONKÓW XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz odwiedziły tysiące gości

W dniach 9-11 marca, już po raz 26., na obiektach WOSiR w Drzonkowie zaprezentowali się wystawcy z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Na Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz pokazało się ponad 100 wystawców.

Continue Reading

ZIELONA GÓRA: „Trójka” zaprasza na Drzwi Otwarte

Jesteś uczniem przed którym stoi wybór szkoły średniej? Nauczycielem, chcącym pokazać swoim podopiecznym oferty szkół ponadgimnazjalnych? A może rodzicem który chce zapewnić swojemu dziecku najlepszy start w przyszłość? 23 marca powinieneś wybrać się na ul. Strzelecką 9 wprost do LO3. W piątek, 23 marca, w godzinach 9.00 – 16.00 w III Liceum Ogólnokształcącym im. prof. […]

Continue Reading