ZIELONA GÓRA: Jarosław Jakimowicz odwiedził Zieloną Górę

Aktor, celebryta, a przede wszystki odtwórca roli „Cichego” w Młodych Wilkach. Jarosław Jakimowicz odwiedził w czwartek (18.07) nasze miasto. Przyjechał na zaproszenie stowarzyszenia Lubuszanie Dla Rzeczpospolitej. Spotkał się z mieszkańcami i opowiedział o swojej przygodzie aktorskiej.  Nam udało się porozmawiać z nim przed spotkaniem.

Continue Reading

ZIELONA GÓRA: Potężna eksplozja gazu w wieżowcu przy ul. Wyszyńskiego 25 (zdjęcia i filmy)

Do potężnej eksplozji doszło dziś około godz. 21.30 w wieżowcu przy ul. Wyszyńskiego 25. W mieszkaniu na drugim piętrze wybuchł gaz. Z relacji świadków i służb, które są na miejscu wynika, że nie ma ofiar i nikt nie został poważnie poszkodowany. Na miejscu są strażacy, policja i służby medyczne. Blok został opróżniony z jego mieszkańców.

Continue Reading

Z PRAWEJ STRONY RATUSZA: Nowe schronisko dla bezdomnych zwierząt

Na ostatniej sesji Rady Miasta radni podjęli uchwałę o delegowaniu radnych do prac w zespole ds. lokalizacji schroniska dla bezdomnych zwierząt. Do nich dołączą radni z dzielnicy Nowe Miasto, wolontariusze i pracownicy schroniska oraz lekarz weterynarii. Wszystko to po to aby znaleźć miejsce pod budowę nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz grzebowiska dla pupili mieszkańców […]

Continue Reading